Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Neketek is fáj a hasatok és...

Neketek is fáj a hasatok és bekeményedik télen, ha déli gyümölcsöt esztek?

Figyelt kérdés
Szerintem érzékeny lehetek a permetszerekre, gombaölőkre, rovarírtókra az átlagnál. Ha magyar gyümölcsöt eszek akkor ez nem fordul elő. Az utóbbi három-négy évben figyeltem meg, hogy igencsak mérgezik az embereket és utána csodálkozik mindenki miért van rák.
2018. febr. 11. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a déligyümölcsök azok, amiket mindenki a héja nélkül fogyaszt, másrészt a "magyar" gyümölcsökben legalább annyi vegyszer van, ha nem több.


Másrészt eddig rajtad kívül senkitöl nem hallottam ilyet, hogy a déligyümölcsöktöl valami baja lenne.

2018. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam meg ilyet
2018. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha semmi bajom nem volt még tőlük.
2018. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Csak akkor éreztem ilyet.
2018. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, nem tudok róla, hogy terhes lennék.

Nem csak nálam van, hanem az egész családomnál előfordul és együtt jöttünk rá, hogy ez lehet a baj.

Lehet a családom genetikailag érzékenyebb a permetszerekre.

2018. febr. 12. 15:28
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy biztos több permetszer van a déligyümölcsben.

Teljesen átitatják őket gombaölővel sokszor a vastag héj alatt is beszívódik. Láttam erről filmet, hogy pl. a citromot is tilos kettévágni pucolatlanul. Sőt koktélokban egyenesen az alkoholban jobban feloldódik a méreganyag.


Szerintetek repülőn hogy jön meg épen, egészségesen ez a sok gyümölcs? Hát úgy...

2018. febr. 12. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 és ugye az is baj, hogy repülőn hozzák mert bele megy a chemtrail? Meg alapból hogy no ott is ennyi gyümölcs, biztos a haarp
2018. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy biztos több permetszer van a déligyümölcsben.

Teljesen átitatják őket gombaölővel sokszor a vastag héj alatt is beszívódik. Láttam erről filmet, hogy pl. a citromot is tilos kettévágni pucolatlanul. Sőt koktélokban egyenesen az alkoholban jobban feloldódik a méreganyag. "


Szerintem nem ártana elöször gondolkodni, MIELÖTT leírsz ilyen hülyeséget! Semmiféle vegyszerrel nem lehet átitatni a gyümölcsöket, mert ezt egy csomó élelmiszeregészségügyi szabály tiltja, emellett ettöl elég hamar - egy két gyümölsc után - az intenzív osztályon kötnének ki a fogyasztók.


Valószínüleg valami hülye adókat nézel, ahol a rémhírterjesztés a fö profil!

2018. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Da vinci learning channel
2018. febr. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!