Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit lehetne enni az iskolában...

Mit lehetne enni az iskolában szendvics helyett?

Figyelt kérdés
Sokszor akadok fenn ezen a problémán hiszen sok időt töltök az iskolában, a szendvicset meg nagyon meguntam és sokszor rosszul vagyok tőle. Milyen más, praktikus könnyű ételeket lehetne vinni erre a napszakra ?

2018. febr. 22. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy dobozban salátákat, vagy hidegkonyhai készítményeket!
2018. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Joghurt, gyümölcs, diákcsemege, szendvicsből is van ezer féle variáció, aztán ott vannak a különféle pékáruk
2018. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. febr. 22. 16:24
 4/8 anonim válasza:
100%

Mindenféle gyümölcs,kekszek. Esetleg dobozos spagettik,levesek amihez csak forróvíz kell. Mi anno ittuk a bögrés leveseket.

Ahogy előttem is írták rengeteg variació van szendvicsre (tonhalkrém,fasírtos szendvics,tojáskrém, kolbász vékonyra szeletelve stb..).

Hidegen ehető szerintem a pizza is vagy a bundáskenyér.

2018. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármit lehet vinni, max. dobozban vagy termoszban, ha olyan. Nem tudom, neked mi a könnmyű étel, bár abban eleve nem vagyok jó, nekem kalória kell, lehetőleg zsírosan. De egy fehérjével feldobott saláta lehet, hogy alkalmas neked (bár nem tudom, mennyi időt bír ki). Vagy zabkása, gyümölcspuding vagy akármi, ami neked megfelel s máskor eszed. Hús zöldséggel, túrókrém...

Ha az a praktikus, ami megfogható, akkor valamiféle zsemleszerű képződmény, én szezámosan szeretem, tojásfehérjehabbal lazítva... Ha már itt tartunk, sajtos sült tojásfehérjehabot is szívesen ennék bármikor, finom és pompásan laktat, plusz könnyű.

2018. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En azt utaltam suliban mindig, hogy fott etelt nem lehetett vinni, mert se huto (telen mondjuk kevesbe kellhet), se mikro nem volt a diakok szamara. Mert nehogy mar a hulye diaknak jo legyen es normalis etelt is vihessen a suliba. Munkahelyeken legalabb manapsag meg van oldva ez, de ott meg sietni kell mert egyszerre kell mindenkinek a mikro.
2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2018. febr. 22. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En siman viszek suliba zacskos kekszet, ropit, chipset melle dobozban gyumisalit meg 2 literes uditot es elvagyok vele egesznap, akkor eszegetek belole amikor tetszik.
2018. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!