Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Azbaj ha este 11/12 fele eszek?

Azbaj ha este 11/12 fele eszek?

Figyelt kérdés
Kb egy szendvicset szalamisat delutan 2 kor .reggelizés nincs .és ugye este 12 kor .

2018. márc. 29. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne baj?
2018. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták mondani, hogy "közvetlenül lefekvés előtt" már nem tanácsos enni, az emésztés rontja az alvás minőségét (vagy ronthatja)

Bár ezt azoknak szokták tanácsolni akiknek gondjai vannak az alvással.

2018. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem gond, ha amúgy hátrányát nem érzed. Van, akinek számít, mikor eszik lefekvés előtt. Nekem pl. mindegy, ettem én már 3-kor is, bár nem ideális, de éhesen a legjobb, amit tehetek :)
2018. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha hízni akarsz, akkor nem baj.


Alapban lelassítottad az anyagcserédet azzal, hogy először délután 2-kor eszel,(éhező módba kapcsolt, azzal tartalékol, hogy lelassul)) akkor is CH-t, utána tíz órán keresztül semmi, majd éjfélkor eszel valami nem tudom mit, de ha megint csak egy szendvicset, akkor is hízol.

Nem tudom mit akarsz ezzel elérni, de bármit is, nagyon rosszul csinálod!


Én sem tudok egy nap 5-6x enni, de 10-kor eszem egy narancsot, vagy valami gyümölcsöt, 2 körül ebédelek, este 5 táján megint valami gyümölcs, este 8-9 között valami nagyon könnyen emészthető, de megfelelő mennyiségű CH mentes kaja, ezért éjfélkor már nem vagyok éhes.

Mindent eszem, kivéve cukrot és lisztes dolgokat, így lefogytam azt a 30 kg-t, amit cukorbetegként az inzulinnak felszedtem és ismét 58 kg vagyok, úgy, hogy nem kell inzulin, csak fenntartó tablettát szedek.

Te a legjobb úton vagy afelé, hogy dagadt legyél mint egy disznó és borítékolható neked kismillió betegség, többek között a cukorbaj is.

2018. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak ----> miva akkf ha en mar tobb eve mindig 12 .es delutan 1 kor kelek fel ..hogy egyek 10 kor? 😂😂
2018. márc. 29. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

#5

Elsősorban nem írtad, hogy délben kelsz, én normális életvitelhez írtam amit írtam.

De vedd úgy, hogy nem szóltam semmit!

2018. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amióta az eszemet tudom mindenhol azt hallom,hogy lefekvés előtt már ne egyél, mert ez és az lesz. Nemrégiben meg azt hallom,hogy egy komplex kutatás ennek az ellenkezőjét bizonyította. Akkor most mi van ? Az van,hogy valaki valamit kitalál és mindenki majmolja utána.

Lásd: "A tej élet erő egészség" ismerős a szlogen ? Aztán egyszer valaki azt mondja, hogy ja az nem is annyira egészséges.

Évszázadokig úgy tanították, hogy a piramisokat rabszolgák építették fel előrefaragott kövekből. Aztán mikor egy komolyabb laborvizsgálat megállapította, hogy azok bizony nem természetes kövek, hanem egy akkoriban kifejlesztett beton, amit ugyanúgy öntöttek, mint a mai betont.

Beépült az új tudás a könyvekbe ? Dehogy....

2018. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Én speciel nyitott vagyok mindenféle új teóriára, csak érdekes módon a Kr.e. 1900-ban készült falfestmény, ami Djehutihotep fáraó sírjában a piramis építést ábrázolja, az általad leírt "betonöntést" megcáfolja.

Ezen a falfestményen a munkások óriási "szánkókat" húznak, hatalmas kövekkel - többek közt a fáraó 58 tonnásra becsült szobrát is - miközben egy ember a szánkó orrából locsolja a homokot, hogy a felépítmény siklását elősegítse.

Szóval, egyetlen dolog biztos, hogy semmi nem biztos!:)

2018. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ember délután eszik először, nem lassítja az anyagcserét... A több napos koplalás lassítja. Az időszakos böjt bevett fogyási módszer (no persze, önmagában nem elég) s általában ekkor délig nem eszik az ember.

De az összbevitel számít elsősorban, az elosztást érdemes úgy csinálni, ahogy nekünk a legkellemesebb.

2018. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!