Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kaptam húsvétra csokit, de...

Kaptam húsvétra csokit, de még a szülinapi csokiaim egy része is megvan (november óta. ). Szerintetek kinek adhatnám oda? Gyerek nincs a családban

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szórd szét valami parkban vagy játszótéren, majd megtalálják a gyerekek
2018. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány kilót kaptál, hogy nem fogyott még el? :D

Egyébként vidd el a barátaidnak, osztálytársaidnak, szeretni fognak érte :D

2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerősök, rokonok, szomszédok szülinapjára, névnapjára, valamilyen évfordulóra, ünnepre add oda

adhatod csak úgy kollégáknak, szaktársaknak ha egyetemista vagy

esetleg add rászorulóknak, hajléktalanoknak, ismerős gyerekeinek (mert gondolom egy ismeretlentől nem szívesen fogadnának el a szülők édességet...)

és érdemes lenne tudatnod a rokonokkal, barátokkal, hogy nem igazán eszel csokit, így nem kapsz felesleges ajándékokat.

egyébként csinálhatsz belőlük forró csokit is, bár nem hiszem, hogy azt is meginnád, ha nem eszel csokit (én sem eszem egyébként :))

2018. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dobozba elküldheted nekem a postát fizetem 😊
2018. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
ha akarsz egy kis jót tenni akkor esetleg hajléktalannak
2018. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

A hajléktalanos ötlet nagyon tetszik.

Nem kaptam egyébként túl sokat, csak én vagy nem bontok fel egy bonbont, és akkor nem piszkál, vagy felbontom, és megeszem két óra alatt :S

Régen eléggé zavart a súlyom, rosszul éreztem magam, és piszkáltak is miatta, leginkább itthon egyébként, és amióta sikerült lefogynom, azóta nagyon próbalok vigyázni. Kis “szeletes” csokit simán megeszek, de mondom, ha megbontanék egy bonbont, vagy egy nagytáblás milkát,, haaat... nem lenne jó ötlet a fentiek miatt...:D

Egyébként az a durva, hogy ezeket mind a szüleimtől-tesomtól kaptam, pedig hát tökre látják-tudják, hogy még a fél évvel ezelőtti csokik is megvannak meg hogy igyekszem odafigyelni, szóval nem is értem... Mondtam, hogy nem érdemes nekem ilyesmit venni, max egy apróságot, de mégis kapok. Általában úgy szokott lenni, hogy megveszem/megvesszük közösen a szülinapi ajándékom, ami általaban ruha, mert “csak úgy” nem igen kapok /veszek, de azzal a felkiáltással, hogy legyen egy kis meglepetés is, kapok mondjuk egy doboz bonbont meg egy tábla csokit, és hát ez lesz a sorsuk, amit egyébként mindenki tud, és mondtam, hogy ez kb felesleges, meg megnehezitik valamilyen szinten a dlolgom...

Ahh mindegy is, találok nekik gazdát, köszi a tippeket ;)

2018. ápr. 1. 22:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha a koliban kitenném a konyhaasztalra egy cetli kiséretében, asszem akkor se lenne vele többet dolgom 😂
2018. ápr. 1. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kollégiumban még a cetli sem kell ;)
2018. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!