Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az étkezési erzsébet utalvánny...

Az étkezési erzsébet utalvánnyal lehet venni macska vagy kutyatápot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mivel ÉTKEZÉSI, élelmiszerre lehet költeni és ezek nem azok.
2018. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet.
2018. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pedig hallottam hogy valaki azt vett rajta és elfogadták.
2018. ápr. 4. 18:16
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Akkor rosszul hallottad.
2018. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Pár éve még nem lehetett, mint ahogyan üdítőitalokat sem. Emlékszem kiselőadást tartottam akkoriban a boltban, hogy milyen szemét egy dolog ez. ÉTKEZÉSI UTALVÁNY! az állatom családtag, a "gyerekem", ő is eszik, iszik, a polc tele kajákkal, de nem vehetek neki utalványra xD. Ott ahol én vásárolok, már változtak a szabályok és engedik.
2018. ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor mégis Jól hallottam hogy bébiételt meg macskakaját is lehet venni.
2018. ápr. 5. 06:25
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem lehet. Nem tudod felfogni? Éppen tegnap küldtek vissza egy nőt, mert ilyeneket akart venni vele. Lehet, hogy van, aki elfogadja, de az feketén teszi és ha lebukik, akkor bő nyállal fog szopni érte.
2018. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Helyesbítés: vannak olyan helyek, ahol még kokainra is elfogadnák, mert nekik mindegy, csak fizetőeszköz legyen. Általában az ilyen lebúj kis boltokban szokás, ahol valószínűleg még az alkalmazottak sincsenek bejelentve, és az egész egy pénzmosoda/áfa csaló/susmus cég.

Hivatalosan viszont csak emberi fogyasztásra alkalmas ételeket lehet vele fizetni, és azokon a helyeken, ahol igyekeznek szabályosan működni, ott ezt be is tartják.

2018. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most voltam a tescoba és elfogadták kutyakajára is pedig ott a rendszer dolgozza fel nem a pénztáros.
2018. ápr. 5. 12:42
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Hazudsz.
2018. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!