Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megszűnt ez a rágó?

Megszűnt ez a rágó?

Figyelt kérdés

Ez a rágó teljesen megszűnt? Sehol sem láttam már egy ideje. Miért szüntethették meg?

[link]



2018. ápr. 16. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok! Erre kerestem rá, így találtam meg a kérdésed. Még hogy ha lap lenne... De ez a zöld csomagolású tartalmaz cukrot, míg a fehér- piros nem tartalmazott, az íze is teljesen más. Úgyhogy megerősítelek benne, én sem találom már sehol, kíváncsi vagyok, találunk e rá máshol választ hogy miért. Ha igen, megírnád ide, hogy tudjak róla? Megpróbálok én is utánajárni.
2018. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Múlthéten találtam az egyik 100 Ft-os boltban, be is vásároltam belőle :D Viszont se SPAR, se TESCO, se Penny, sehol. A Pennyben kérdeztem, hogy ez a rágó végleg megszűnt? Vagy mi lett vele? A nő azt se tudta miről beszélek, csak rámondta, hogy biztos...
2018. máj. 24. 07:54
 13/18 anonim válasza:
100%
Én is ezt a drazsé rágót üldözöm! Az utóbbi 2-3 hónapban már csak az Eurofamilyban volt, de most már ott sincs. Tartok tőle, hogy beszüntették! Ez a lapos meg egy f*s, az íze se jó, szétmállik az ember szájában.
2018. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én eddig minden boltban láttam. Tesco, Spar, CBA, Penny.
2018. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14: és konkrétan melyikben? Mert tényleg, akárhol járok/jártam a 20-30km-es körzetemben, sehol sincs.
2018. jún. 15. 07:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Győrben, Veszprémben, Balatonon.
2018. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akárhol jártam azóta az országban/külföldön, sehol sem találkoztam a fent említett rágóval. Se kisboltban, se bevásárlóközpontban, úgyhogy a következő lépés az lesz, hogy felveszem az Orbittal a kapcsolatot, mit lépnek a kérdésemre.
2018. szept. 3. 07:27
 18/18 anonim válasza:
#13.vagyok. Én se találom azóta se sehol se. Ha jutsz valamire az Orbittal, kérlek közöld itt. Bár szerintem az Orbit csak egy márkanév, amit ugyanúgy, mint a keresett rágót a Mars Mo. Értékesítő Bt. forgalmaz és a Chicagoi központú Wrigley cég gyártja.
2018. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!