Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek hogy meg latszodjon...

Mit egyek hogy meg latszodjon rajtam? Nem tudok sokat enni es naponta 1x 2x eszek! Maximum 3x

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont jó úton haladsz. A szervezet csodálatos módon a túlélésre van berendezkedve. Ha ritkábban eszel, beáll arra, hogy többet fog raktározni. A rendszeresen evők sok esetben karcsúbbak, mint akik naponta egyszer, kétszer esznek. Saját bőrömön is tapasztaltam, hogy mióta rendszertelenül eszek és ritkábban, szedtem magamra. Sok férfi ismerősöm is így áll, sokat melóznak nap közben, és néha csak este zabálnak be, és híztak.
2018. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, többet vagy többször kéne enned, mivel napi 1-2-szer kevés ételtől csak fogyni fogsz, hisz nem viszel be elég kalóriát.


A napi 1-2 evés még nem lenne gond, nekem príma, úgyis csak kevés étkezéssel tudok fogyni, de ehhez muszáj, hogy egyszerre sokat egyek, különben koplalás lenne belőle.

Napi egy evésnél amúgyis nagyon kevesen tudnak sokat enni, az eléggé le szokta csökkenteni az éhségérzetet, de már a sima időszakos böjt ilyen hatású sokaknak, nem véletlenül használják sokan, ha fogyni akarnak.

DE van, aki betolja egyszerre a napi adagot, az tömegelhet vagy hízhat is napi egy evéssel... De ha egyszerre nem tudsz sokat enni, neked ez necces. Ha csak a térfogat gond, akkor egyél töményebb ételeket, ha bírod.

2018. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!