Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek nem botrány ahogy...

Szerintetek nem botrány ahogy kinéz egy 16Ft-os sparos zsemle?

Figyelt kérdés
Természetesen össze-vissza dobálva,nem megsütve rendesen,sok liszt a tetején,mindenféle alakzatban.Amikor ezt meglátom,persze hogy azon gondolkozok mi lenne ennél jobb, ha már csak külalakra is.És akkor jön az,hogy kénytelen vagyok megvenni sokkal drágábbat,ami valahogy kinéz,meg van is belső tartalma,persze az se biztos.Miért nem tud gyártani egy ilyen nagy cég normális zsemléket ?
2018. jún. 5. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Tud. Csak az nem 16 Ft-os.
2018. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Semmi bajom vele.

Eszedbe nem jutott még, hogy szóvá-tegyed, nem igaz ?!

2018. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
16 forint.
2018. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Itt valakinek mostanában sok gondja van a sparral. Megfigyeltem, minden hétre akad egy olyan kérdés, ahol a spart szidják. Csak nem kirúgtak, és lejárató hadjáratba kezdtél?

Amúgy meg nagyon szeretjük a zsemléjüket IS.

2018. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Mégis mi a jófrancot akarsz 16 forintért?! Most Londonban vagyok. A Sainsbury's Localban 35 pennyért láttam egy zsömlét. Az tudod hány forint?! 120.
2018. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Az aldival szemben is volt egy idoben itt ilyen lejarato kampany... :)
2018. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hiába pontozgatsz le, én SPAR FAN vagyok és pont pár perce vásároltam meg a napi zsömlénket (16 ft-os) ott. Olyan barnák mint a hamburger zsömle, ki kell nyitni a kicsi szádat és akkor szólnak a péknek, nagy okos.
2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Tuskó hipermárket péksége 1-2 kivételt eltekintve hulladékot csirízt maszlagot süt .
2018. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a sparban szép, formás és másnap is puha a fent említett zsemle.

Nagyon szeretjük.

2018. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, de én elég olcsón tudok készíteni saját, gyönyörű zsemléket (amik nem is sima lisztesek, azokat nem szeretem), így nem érint a dolog. Nagyon könnyű otthon sütni, alig vesz el valami időt, könnyű és hálás, odavagyok a szépen dagadó zsemlék látványáért :)


Amit mégis veszek néha, az a magvas császárzsemle, ami finom és szép. Olyat nem tudok sütni.


De ahogy elnézem a boltok péksütijeit, elég szépek. Pár évtizede sokkal pocsékabb volt a helyzet, ahogy emlékszem (évekig jó kenyeret se láttam, akkor kezdtem el sütni).

2018. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!