Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A fahéj (fűszer) a fának a...

A fahéj (fűszer) a fának a héjából van?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Google: fahéj, első találat és olvass. Nem ez lenne az első dolog amit csinálsz?!

2018. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azta hogy tudtál ilyen gyorsan válaszolni??
2018. júl. 9. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Pont akkor nyitottam meg az oldalt amikor kiírtad a kérdést. És pont ez a furcsa, hogy ha én 1 percen belül rá tudok keresni, belinkelni és megfogalmazni egy választ, neked hogy nem jut eszedbe a legtriviálisabb dolog: rákeresni a neten önállóan és nem másokkal megcsináltatva. Mert ezek szerint ha véletlenül senki nem válaszolt volna, akkor sosem tudod meg. Ha pedig végül magadtól is hajlandó lettél volna rákeresni, akár ezzel is kezdhetted volna.
2018. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ezt nem értem az ilyen kérdésekben. SOKKAL egyszerűbb rákeresni, mint kiírni.

Ha mások véleményét kéred vagy speckó esetről, lelki dolgokról van szó, az más, de ez egy egyszerű adat, amit könnyű megtalálni a Neten.

2018. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!