Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a sülkrumpli és a fagyi kombinációjáról?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint soha nem jöttek be az édes és sós dolgok egy ételben való kombinálása, de kíváncsi lennék mások véleményére.

2018. júl. 12. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Úgy érted, hogy a hideg, édes fagyihoz, meleg, sós sült krumplit enni? Biztos jót tesz a fogaknak.

Számomra elképzelhetetlen lenne, de elfogadom, hogy ízlések és pofonok ...

(Apám a pörcös túrós csuszát ette porcukorral, a fene se bánta)

2018. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyon szeretem így enni! Mekis sült krumpli+Mekis vanília fagyival, nyami nyami. :)

Nekem bejönnek az édes és sós dolgok. A sós karamellát is imádom. A káposztás tésztát is borssal és cukorral eszem. A túrós tésztát is szeretem tejföllel, szalonnával és porcukorral.

2018. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
2. vagyok. Ez még lemaradt. Camembert sajt konzerves őszibarackkal és áfonya lekvárral. A vad húsokat is szeretem áfonya lekvárral vagy áfonya mártással. Sült húsokhoz is szeretem a különböző gyümölcs befőteket. Pl: alma, körte, barack, egres, szilva, stb.
2018. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mcdonaldos krumpli karamell öntetes vaníliás fagyival kedvenc. :)
2018. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én imádom a mekis fagyit mekis sültkrumplival :) Meg a turos tesztat is porcukorral illetve szalonnaval. Sot.. neha a kovaszos ubit kivanom olvasztott fehercsokival
2018. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem enném ezeket együtt, utálom mikor keveredik a sós meg az édes. Nekem undorító.
2018. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Mekiben szoktam a sült krumplit a fagyiba mártogatni. Szerintem finom. De máshol nem csinálom.
2018. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Vanilia fagyi +pizzás cheetos <3
2018. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Húha a kovászos uborka olvasztott fehér csokival elég extrém. Úgy érzem ez nekem nem maradna meg a gyomromban :'D
2018. júl. 12. 15:51
 10/15 fosfosfosfos ***** válasza:
60%

"kovaszos ubit kivanom olvasztott fehercsokival"

Ettől most egy kicsit visszahánytam a számba. De sikerült lenyelnem.

2018. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!