Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Aki mostanában vett rovásíráso...

Aki mostanában vett rovásírásos betűtésztát; hány zacskó van egy dobozban?

Figyelt kérdés
Hogy mire számítsak, milyen nehéz, mert egy dobozzal szeretnék venni, rendelni.

2018. júl. 14. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
500g
2018. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, az egyik fél kilós. De hány félkilós zacskó van egy dobozban?

A más tésztákból 8-10-12 sőt láttam 20-at is dobozonként. Bár lehet, hogy volt amelyikből nem volt fél kilós egy zacskó.

2018. júl. 14. 20:11
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Mármint azt akarod mondani, hogy úgy fizetsz a tésztáért, hogy nem tudod mennyit veszel?

Az szép, jó biznisz a rovásírás ezek szerint.

2018. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De ezt honnan tudjuk?

Bizonyara tobb meretu doboz van .

+szerintem itt senki se dolgozik rovasiras betuteszta csonagolo uzemben

2018. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nezed meg ott ahol venni akarod?
2018. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Könyörgöm; azért nem nézem meg, mert nem tudom. Ennyi.


Ezt egy helyen gyártják, onnan se sikerült megtudni. És onnan nem lehet megvenni. Biztos oka van, nem baj.

Arra gondoltam, hogy biztos van itt valaki, aki szokott venni és egyből tudja, megmondja.

Szerintem nem jó biznisz, mert ha az lenne, gyártanák több helyen is, meg árulnák is mindenütt.


Ettől függetlenül, nekem nagyon kéne; többeknek tudnám ajándékba adni, örülnének neki.

De nem személyesen mennék érte, mert én nem tudok.

2018. júl. 14. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2018. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm; próbáltam, a vevőszolgálatuk megbízhatatlan. De igazán, konkrét dolgokban és még beképzeltek is.

Tudom, hogy CSAK ők árulják. De ha valaki jár a boltjukban, megmondhatná nekem. Ha nem kell beszélni velük, mert pontosan tudja valaki, hogy mit vesz, csak kivenni-elvenni a dobozból, akkor nem lehet semmi baja velük és ha LÁTTA, hogy hány van egy dobozban, megmondhatná nekem. Az nem számít, hogy mit mond a boltjukban a dolgozó; mert nem biztos, hogy úgy van.

Csak annak hihetem el, aki a saját szemével látta.

2018. júl. 15. 00:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkelt a 7.-es számú hozzászóló, ott írja a neten, hogy db-ra lehet rendelni. Pl: rendelsz 10-db-ot és akkor azt neked beleteszik egy dobozba, amibe 10db zacskós tészta belefér.
2018. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem hogy miert fontos hogy hany fer 1 dobozba?? Ha darabszamra veszed???
2018. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!