Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Bonduelle termékek tényleg...

A Bonduelle termékek tényleg annyival jobbak az átlagnál, mint amennyivel az áruk magasabb?

Figyelt kérdés
Sokáig pl. Spar sajátmárkás fagyasztott kelbimbót vettem, de az utóbbi időben elég sokat romlott a minősége. Érdemes lenne inkább a jelentősen drágább Bonduelle fagyasztott kelbimbót venni vagy nem érezni a különbséget?
2018. aug. 14. 16:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem megérik az áruk.
2018. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyival nem drágább, főleg ha azt nézed, hogy jó minőségű. Ha nagy kiszerelésben vásárolsz, erre is igaz, hogy jobban megéri. És igen, tényleg mérföldekkel jobb mint más márkák.
2018. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyival jobbak, hanem sokkal jobbak!

De én ezt csak a konzervekre mondom, mert fagyasztott zöldségeket a LIDL-ben veszek és még nem volt okom megbánni.

2018. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Lidl termékeit én is szeretem, viszont elég szűkös a fagyasztottzöldség-kínálat.
2018. aug. 14. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ahova én járok, (Nagykáta) ott fagyasztottban van zöld és sárga hüvelyű bab, zöldborsó, kukorica, tök, krumpli, sóska és spenót (mindkettőben leveles és passzírozott is), van karfiol, néha brokkoli, aprított húsleveszöldség, franciasaláta alap, mexikói, meg még valamilyen zöldségkeverék. Ezek a sóska és a spenót kivételével 1 kg-ak. Van mindenféle gyümölcs és gyümölcskeverék is, azokkal nem vagyok képben, mert azt nem veszek (nekem drága) és amennyi kell, annyit nyáron fagyasztok le.

Nálatok ennél kevesebb van?

2018. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-höz

most gondolkozom, hogy láttam e ott nagy kiszerelésben kelbimbót, mert 450gr-os vagy 500gr-os dobozost már láttam, csak nem vettem.

2018. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!