Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen tartós élemiszereket...

Milyen tartós élemiszereket vihetnek gluternezekenykent 1hetre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ebédre legfőképp, hogy miket szóltatok ti vinni venni ha elutaztak.

2018. aug. 17. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz, mert amik tartósak, azok igen sokszor tartalmaznak glutént.

Ami biztos, ha te készítesz magadnak.

Másrészt meg miért akarsz vinni, egyszerübb ott venni, ahol vagy, illetve ott készíteni frissen, amit lehet.

2018. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Télen sokmndent.


Főzelék, többnyire, babsűrű, gm tészta szósszal, pörkölt, rizs- rizottó, stb.


Nyáron inkább helyben veszek, vagy ilyenkor egy hétig krumplis dolgon élek, amit aznap főzök meg, hogy ne romoljon.

2018. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vinni sütiféléket szoktam, amik elállnak. Nekem a gluténmentes gabona se jó, ha túl sok, így én szénhidrátszegény szezámsütit viszek :) Plusz olajos magvakat és mazsolát, ami nem rendes étel, de kalória azért van benne és kellemes nasi, úgyhogy kiegészítésnek és vészhelyzetre remek.


De bevallom, nem szoktam egy hétig vitt ebéden élni, sőt. Nyaraláskor étterem, rokonnál általában van étel... Boltok is léteznek...

2018. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hová mész nyaralni?
2018. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hétre VINNI kaját?!?!?!? Az milyen három nap múlva?!?!?!?
2018. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi az Offért, de a gluténérzékenység milyen tüneteket okozott neked? Ha glutént eszel mi bajod lesz tőle? És mit lehet enni ami gluténmentes?
2018. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!