Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A bolti tiramisuban csak a...

A bolti tiramisuban csak a doboz kétharmadában találtam a sütit, bár celofánnal le volt zárva. Csupán elcsúszott, amikkor függőlegesen tárolták?

Figyelt kérdés

Elnézést a fura kérdését, esélyes, hogy senki nem evett bele, de amikor először megláttam, úgy festett...

Bár esélyesen nem nyúlt hozzá senki, hiszen celofánnal lezárták.


Csak, tudjátok, már annyi rémtörténetet hallottam élelmiszerboltban dolgozóktól, a szavi átpecsételésétől a borzalmas tárolásig... Szóval esélytelen, ugye, hogy pl egy gyerek beleevett, majd valahogy egy bolti dolgozó visszaragasztotta? Bár szinte tuti, hogy csak elcsúszott, amikor függő legesen tárolták. (Vízszintesen teszik a polcra, és így a doboz harmada üres volt, leragasztott celofános dobozában.)



2018. szept. 16. 20:58
 1/5 anonim válasza:
88%
Fotó nincs róla?
2018. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg eléggé át tudnak deformálódni ezek. Gondolj bele, ha normálisan állt volna a dobozban, akkor felül lett volna egy kis üres hely. Csak az nem olyan feltűnő.

2018. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elcsúszott. Lehet alapból nagyobb dobozba ragják, mint maga a süti.
2018. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy rá szokott lenni írva, hogy hány gramm. Legközelebb mérd le, ha ilyen gyanú merül fel (ha van digitális mérlegetek, azzal nagyon pontosan le tudod mérni, de a régi mechanikussal is lehet).
2018. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!