Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Bogár az ételben?!

Bogár az ételben?!

Figyelt kérdés
Tegnap főztem egy jó nagy adag carbonárát. Mikor kimentem,hogy eltegyem a hűtőbe,belerepült egy bogár. Pici,fekete,hátán egy függőleges fehér csík. 2mp telhetett el,kiszedtem és kidobtam a bogarat. Most mit tegyek? Öntsem ki az ételt a kukába? Jó nagy adag...Ti mit tennétek a helyemben?

2018. szept. 23. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nincs az ételnek. Nehogy kidobd az egészet!


Ha nagyon zavarna, én legfeljebb egy fél - 1 kanálnyi adagot dobnék ki belőle abból a részből, ahova rászállt.

2018. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném kidobni..:/ Tényleg csak egy pillanatra repült bele,azonnal kivettem belőle,és ahová szállt,onnan még egy fél merőkanállal...most nagyon zavar mégis, de azthiszem fogok belőle enni..:)
2018. szept. 23. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egy kanálnyit a bogárral együtt kidobni, a többi ehető.

El sem tudod képzelni, mennyi rovart nyel le egy ember életében, akár mert beleszáll kerékpáros száguldozás köben, vagy alvás közben pókot.

2018. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy megnyugtattatok.:) Tényleg csak én lettem volna olyan bolond,hogy kidobjam...
2018. szept. 23. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Off, de alvás közben a póklenyelés csak városi legenda
2018. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha tudnád hogy mik vannak az éttermi kajákban, még a bogarat is megennéd...:)
2018. szept. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!