Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyerekkori jégkrém sárga...

Gyerekkori jégkrém sárga kehelyben, alul játékkal, mi volt a neve?

Figyelt kérdés

Sárga műanyag kehely

Pink fehér csíkos fagyi

Szintetikus íz

A tölcsér alsó részében random játék (oroszlán meg papagáj)

90es évek közepe vége



2018. okt. 8. 00:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Varázskehely..?
2018. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Egek, hogy én azt mennyire szerettem... de baromi ritkán lehetett kapni, mert adott jégkrémmárka terméke volt (schöller talán? és mindenhol inkább eskimo volt, kevés volt, ahol mindkét márka volt).

A nevére nem emlékszem, talán szimplán Leó volt az is, a régi retro oroszlános márka miatt. Próbáltam rágooglézni, de nem dob ki semmit, pedig még a doboz formája is itt van a szemem előtt... szerintem a nagyimnál még simán találnék fagyiskelyhet is, amik el lettek téve játéknak.

2018. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Félnórája keresem és nem találok semmi használható képet/infót :(

Pedig akkorát dobbant a szívem a kérdés elolvasásakor♥️

Volt papagáj, viziló, oroszlán, és talán volt, amelyikben ilyen “púpos” matrica volt, emlékszem a nintendomra ragasztgattam rá:)))

2018. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Na ez az. Párommal beszélgettünk arról hogy mik voltak gyerekkorunk ízei.


Fél órán át gugliztam én is de az istennek nem találok képet.

2018. okt. 8. 12:30
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Egész délelőtt keresgéltem neked, de lassan feladom, egyszerűen semmi. :(

Viszont megtaláltam pár más kedvencet. :D És tök érdekes, hogy az évek során eltűntek a régi márkák, megváltoztak - az eskimo lett az algida, a schöller meg a nestléhez került, hogy csak a fenti két példát említsem -, de valahogy ezek a változások olyan észrevétlenek voltak, hogy nem tudnám felidézni, mikor történt. És persze nem csak a fagyimárkákkal, egy csomó régi dologgal ez van, hogy megváltoztak az évek során, és már nem is emlékszik az ember, mi volt előtte...

Azért jó volt ez a kérdés, jó volt kicsit nosztalgiázni! :)

2018. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen de jó is volt az a jégkrém! :)

Nekem volt még egy kedvencem, aminek kék cigi rágó volt a pálcája és piros bevonata volt a kerek jégkrémnek. :)

2018. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sárga poharas jégkrém, aljában a figurával nekem is nagy kedvencem volt. Talán még ma is megvannak valahol a figurák. Én is már sokszor kerestem neten, hátha van fent róla valami cikk, kép vagy valami. De eddig még nem találtam róla semmit. :( :/ De a keresést nem adom még fel! :) :D


Amit a 6-os ír az a Bumbum jégkrém. Nekem és a bátyámnak is nagy kedvence. Ma is lehet kapni. Nagyon szeretem ezt is. :)


[link]

2018. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem középen a sárga Manhattan?

[link]

2019. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem, ennek kehelyszerű pohara volt, mint két egymásnak fenékkel fordított tálka, csak az alsó laposabb. Abban volt a játék ugye. De a felsőből sem emelkedett ki a fagyi, ahhoz hasonlóan, mint mellette az epres a képen, kikanalazós volt.
2019. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszem, hogy nincs róla semmi “nyom” mintha nem is létezett volna :(
2019. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!