Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Védőgázas csomagolású termék...

Védőgázas csomagolású termék lejárta után meddig fogyasztható?

Figyelt kérdés

Van a hűtőben (sajnos elég régóta) egy doboz tejszínes ráksaláta.

Doboza alapján 18-án lejárt a minősége. A doboz tetején lévő fólia nem púposodott fel, én ebből arra következtettem, hogy erjedés nem indult meg benne, ami gázképződés következtében a csomagolást domborúvá tegye. Szóval felbontottam, színre szagra megfelelőnek mondanám. ( Már amennyire egy fejszínes foghagymás ráksalátának az "illata" megfelelő). A tejszínes részébe belenyaltam, nem volt savanyú.

Szerintetek megehetem a nélkül, hogy utána 2 napig ne látogassam a wc-t gyakori székelési ingerrel?



#kajám
2018. okt. 30. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
18.-a már régen volt, a tejszín és a rák is elég romlandó és veszélyes dolog. Én kidobnám.
2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem enném meg.
2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok híve a pocsékolásnak, de az ilyen tejszínes, halas, rákos majonézes cuccokat, gondolkodás nélkül kifőzöm. A legcsúnyább ételmérgezések ilyenekbből vannak.

Főleg, hogy több mint 10 napja lejárt a szavatossága.

2018. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Kifőzöm = kidobom
2018. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Orulhetsz, ha ketnapi budi latogatassal meguszod.
2018. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megettem, még az első válasz megérkezése előtt. Eddig minden ok, nem vagyok rosszul. kopp kopp kopp
2018. okt. 31. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!