Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tegnap vettem Pick paprikás...

Nimfojack69 kérdése:

Tegnap vettem Pick paprikás góliát szalámit, frissen szeletelve a hűtőpultból. Azonban szokatlanul keserű az íze, más is tapasztalt már ilyet, mi lehet ennek az oka? Lehet, hogy romlott volt eleve a szalámi?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet a fokhagyma amit beleraktak rossz minőségű volt, vagy a paprika. Vagy fogmosás után ettél :D
2018. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem megfelelő paprikától szokott megkeseredni. Vagy sokáig tartották a boltban... Hol vetted? CBA, Tesco?
2018. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Békéscsabai kolbászfesztiválon vettünk egy egész rúd paprikás szalámit. Hát ugye az sem olcsó. Viszont amikor itthon felvágtuk (győriek vagyunk), ehetetlenül keserű volt. Szóval igen, mi is jártunk már így. Nem feltétlenül romlott, de valamit nagyon elcsesztek, gondolom a pirospaprika volt benne "megkeseredve", mint ahogy mi is.:)
2018. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktál ilyet enni és tudod, milyennek kellene lennie és nem olyan akkor vidd vissza! Ha megpróbálnak elhajtani akkor vásárlók könyve, + írj a cégnek is, nekik is fontos a jó hírnév! Remélem.
2018. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Spar-ban vettem, és furcsa volt az íze, nem a megszokott, ezért érdeklődtem, szaga nem volt, viszont az íze borzalmas volt.
2018. nov. 7. 08:03
 6/6 Botond1999 ***** válasza:
100%
H sokáig állt hűtőben, megkeseredik (és az ízét is elveszíti). De akkor is keserű lesz, ha szeletelve hetekig tárolod.
2019. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!