Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A két napja vásárolt, de mára...

A két napja vásárolt, de mára megpuhult jégcsapretek még fogyasztható?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem romlott meg, csak megfonnyadt, ettől még ehető.
2018. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeleteld fel vékonyra és dobd bele jéghideg vízbe, pár perc múlva újra ropogós lesz.🙂
2018. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos eleve a megpucolása nehezen kivitelezhető ílyen punnyadt állapotban.
2018. dec. 17. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Élvezeti értéke erősen csökkent.
2018. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Azért kár kidobni....


Meghámozni nem szükséges, elég ha lemosod. Max ha nagyon bement valami kosz a redőkbe, akkor pucolnám csak. Szóval jól megsikálod, aztán felkarikázod, és ahogy fentebb írták hideg vízbe teszed, valóban segíthet rajta... (fonnyad levélzöldségeken is szokott ez segíteni...)

Na és aztán tálba vele, kis só és ecet rá, teljesen jó lesz az...

2018. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom, én nem csinálok belőle problémát. Igaz, kicsit nehezebb megpucolni, de attól még semmi baja nincs.

Írok egy érdekességet: piros retket vettem a Penny-ben, amiből maradt 2 db, el is feledkeztem róla. Nem túlzok, kb. 3 hét után találtam meg. Ugyanolyan friss volt, mintha aznap vettem volna.

Hát inkább eszem a kissé fonnyadtat. A fene tudja, mivel tartósítják, de ez kicsit durva volt nekem.

2018. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2018. dec. 18. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!