Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettem egy ilyen gombakeveréke...

Vettem egy ilyen gombakeveréket befőttes üvegben, hogy kell ezt enni?

Figyelt kérdés

Azt hittem valahogy úgy, ahogy az olivabogyót, pl szendvicsekre, de aztán látom az van rajta, hogy nyitástól három napig jó :O Akkor valami főzött kajába kellene bele?


Erről van szó:

[link]



2019. jan. 6. 15:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Levesbe, pizzára, rántottába, rizshez keverve,...
2019. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tejszines vajon piritott gombás tészta fehétrborral jó fokhagymásan(+husi kukorica ha meg kívánod) én tuti ezt ennék belőle maradék reggeli rántottába huhuu
2019. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Rántottába, pizzára, tésztához, de ha ízlik, szerintem szendvicsbe is teheted.
2019. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. bármire fel lehet használni.


Levesbe, krémlevesbe, rántottába, melegszendvicsre, szendvicsre, tésztára, pizzára, pirítósra, salátára, sült húsokhoz, gombamártáshoz, gombakrémhez, magában is eheted.

2019. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszed ahogy eszed, a maradékot meg lefagyaszthatod.
2019. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eheted úgy is, ahogy az üvegben szendvicsbe, de készíthetsz belöle fött ételt is
2019. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt használjuk gyors vacsinak. Kis füstölt szalonna, kolbász, rá a lecsorgatott gombát, nyakon öntjük 6-8 tojással és kettőnknek pont elég vacsira.
2019. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!