Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kápia ill. kaliforniai...

A kápia ill. kaliforniai paprikának miért szokott kellemetlen műanyag szaga lenni?

Figyelt kérdés

Már kívül is érezni ha megszagolom és ha felvágom belülről még jobban, kellemetlen műanyag (vegyszer?) szag árad belőle... az ízén is érezni.


Nem először találkoztam ilyennel és pont ugyanaz a szag.


2019. jan. 19. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom.Én ilyet nem tapasztaltam.Bàr az igaz,hogy az említett paprikàk màs illatúak,mint pl A tv paprika.Ahogy az almafajtàk sem egyforma illatúak.Én a kaliforniait édeskésebb illatúnak szoktam érezni.Persze amúgy ki tudja mivel kezelik,permetezik..
2019. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg korán szedték le, nem járt le a várakozási idő a permetszerrel.
2019. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted hogy nőhet télen paprika?

Műtrágya, műfény, permetező vegyszer hegyek....

2019. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
#2 ilyen nincs (eun belül)
2019. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy sima provokativ kerdes, hogy kirobbants egy "regenmindenjobbvolt" meg "mindenzoldsegtelevanvegyszerrel" dialogust. Gondolom a "folyik a szoja a csirkebol" topikot is te inditottad el.
2019. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem provokatív, a kérdés kizárólag erre a 2 paprikára vonatkozik, a többi csak a TE fejedben van kényszerképzetként!
2019. jan. 19. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szinte csak kápia és kaliforniai paprikát eszek, sise volt műanyag szaga lenni. A fantozmiád viszont utalhat betegségre, keresd fel a háziorvosod!
2019. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én magam termesztem, de mindegyik fajta paprikámnak a fajtára jellemző színe és szaga van. Sem a kaliforniai paprikánál, sem a kápiánál nem tapasztaltam soha kellemetlen illatot. Nyilván csak éretten szedem le, amikor már fényes...
2019. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttad, milyen szép színes? Biztos magától lesz olyan windows-piros színe :D
2020. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!