Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek milyen dolog...

Szerintetek milyen dolog kalácsot kenyérként enni? Szalámit, meg májkrémet rátenni?

Figyelt kérdés
Szerintem enyhén bizarr :D

2019. febr. 22. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Legtutibb dolog!

Az édeskés puha kalács a sósabb feltétekkel, felvágottakkal!:)

2019. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem fura, mert többen is eszik így a környezetemben. Mondjuk én nem szeretem 😊
2019. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem érint.
2019. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én alapból nem szeretem a kalácsot, nem vagyok édesszájú, kenyeret is keveset eszem.
2019. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Kalács Pick téliszalámival. Magam sem hittem, hogy ilyesmit szeretni lehetséges.
2019. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer egy túrára az unokatesóm ilyet csomagolt: mazsolás kalács szeletek voltak szendvicsként sonkával, sajttal, minden jóval összerakva. Hirtelen borzasztóan ízlett, otthon is csináltam párszor, de végül nem ragadt meg az "étlapon". Most hogy eszembe juttattátok, lehet, hogy nosztalgiázok egyet valamikor... :)
2019. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én húsvétkor imádom sonkával, keménytojással, ecetes tormával. Valójában sós kalácsot kellene hozzá enni, de én az édessel szeretem. Más alkalommal nem eszem ilyet, nem is tudom miért?
2019. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a családban - kapaszkodjatok meg - a halászlét szokás fonott kaláccsal enni...

Amúgy a vajas kalács szalámival, vagy (sózott) főtt tojással nagyon finom szerintem.

Illetve a hagymás sült csirkemáj is!

2019. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon finom, mi szeretjük, nálunk a húsvéthoz hozzátartozik a kalács, el sem tudom képzelni, hogy a sonka és tojás mellé más kerüljön az asztalra.
2019. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szeretem a fonott kalácsot téliszalámival és piros arannyal 😍😍😍


Vagy vajjal és párizsival



Neked ez a bizarr, nekem az, hogy valaki hogy tud tejfölt enni mindenhez...

2019. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!