Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerettek piacra járni?

Szerettek piacra járni?

Figyelt kérdés

Itt a tavasz, nekem ilyenkor a legjobb hétvégi program, kimenni a Ráckevei piacra. A Duna parton a friss tavaszi levegőn egy kellemes séta, szeretek

- kicsit beszélgetni az ismerős árusokkal, hiszen van olyan akitől 20 éve vásárolok 😄,

- egy lángost, vagy langalót reggelizni.

- megkóstolni finom sajtokat.

- virágokat, palántákat válogatni

- böngészni a régiségek között,

- rácsodálkozni a napos csibékre, vagy tündéri kiskacsákra

Nekem ez nem a rohanásban áruval megtömött szatyrokról szól, sokkal inkább egy jó séta, kellemes kikapcsolódás.



2019. ápr. 1. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én ha eljutok a világ valamelyik országába akkor az ott lévő helyi piacok mindig a program része. Nekem ugyan ez ,hogy nem a teli tömött szatyor a lényeg persze szoktam ezt azt venni.
2019. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek piacra járni mivel barátnőmmel ez mindig közös program. Megyünk egy kört megnézzük mik vannak kipakolva, van-e valami ujdonság aztán megyünk kávézni utána visszafelé vásárolunk. Igazából meg vannak a "bejáratott" árusaink így jó minőségű termékekhez jutunk biztos forrásból. Sajnos mindig is trend volt, hogy valaki elment a Nagybanira vagy a savanyítóüzembe és onnan hordta a cuccot mint saját terméket de ezeket az embereket már sikerült kiszelektálni az árúsaink közül.
2019. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek piacra járni, mert nagy a tülekedés. Emiatt elveszik az a varázsa, amit te is leírtál.


Akkor szerettem, amikor éjszakás voltam, és olyan idősávban tudtam menni, amikor alig voltak.

2019. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Régen szerettem, pont azok miatt amiket már felsoroltál. Volt egy igazi, sajátos hangulata. Ma már ritkán lehet jó kaját illetve jó cuccokat találni. Az egész már csak a lehúzásról szól :/
2019. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek. Külföldön is megyek, ha nyaralok.
2019. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most tavassztol összeg járok csak piacra vásárolni .nem nézelödök max közben .
2019. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos mindig is trend volt, hogy valaki elment a Nagybanira vagy a savanyítóüzembe és onnan hordta a cuccot mint saját terméket de ezeket az embereket már sikerült kiszelektálni az árúsaink közül"


Oooh, nagyon tévedsz, h már nincsenek ilyen árusok. Sajnos vannak, nem is 1.Annyira hitelesen, majdnem hogy betanult szöveggel mondják a vásárlóknak a szoveget, csakhogy tőlük vegyenek. Én is kofa voltam par évig. Volt 1 szomszédom a piacon, aki Nagybanira járt, sokszor hallottam, amit a vásárlóknak mond. Olyan szövege volt, h majdnem én is elhittem.

2019. ápr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!