Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nektek melyik párolt zöldség...

Nektek melyik párolt zöldség márka izlett legjobban?

Figyelt kérdés
Márkát esetleg boltot is irhatnátok.
2019. ápr. 2. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Lehet venni párolt zöldséget?
2019. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fagyasztottra gondolsz?


Bonduelle és az Iglo nagyon jó minőségűek, de nem olcsóak. Nagy baj igazából egyikkel sincs, auchan vagy tesco saját márkásak is rendben vannak teljesen.

2019. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocis igen természetesen fagyasztottra
2019. ápr. 2. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fevita.
2019. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Amiket eddig próbáltam a bolti fagyasztott zöldségek közül, azok mind elég műízűek, de sajnos sokszor szorulok rá, hogy fagyasztott zöldséggel dolgozzak. Egy ideje azt csinálom, hogy veszek friss zöldséget, és amikor épp ráérek, akkor egyszerre jó sokat összevágok, bedobozolom és lefagyasztom. Természetesen így sem lesz olyan az íze, mint a frissnek, de a boltinál ezerszer jobb a házilag fagyasztott.
2019. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Fevita, Iglo. De a keverékeket nem szeretem. Inkább külön veszek borsót, zöldbabot. Vagy fagyasztok le olyat, amit nem lehet kapni, pl. spárga. Amit mindig lehet kapni, azt meg nem veszek fagyasztva, pl. sárgarépa.
2019. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magasan a legjobb a Bonduelle, de nekem tökéletesen megfelelnek Lidl-s kilós fagyasztottak.
2019. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!