Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nyers sonkát ettem, mi bajom...

Nyers sonkát ettem, mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés

Füstölt-főtt lapockasonka helyett véletlenül nyers, füstöltet vettünk. Nem vettem észre, ettünk belőle, csak utána néztem meg a címkét.

Lehet valami bajom?


2019. ápr. 7. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bármi.
2019. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
" ettünk belőle, csak utána néztem meg a címkét." Ugye csak ugratsz bennünket? Csak a cimkéröl vetted észre, hogy nyers és nem fött/sült?
2019. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valami nagyon nagyot: A nyers, füstölt ehető!!
2019. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ThodEE GoD ***** válasza:
94%
Bár rá van írva hogy hőkezelést igényel, azapróra vágott csomagolásból én evőkanállal majdnem félkilót megettem kenyérrel, semmi bajom nem lett :)
2019. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sózott füstölt nyers szalonnát nem szoktál enni?
2019. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. De gondolom a fekete erdő sonkáról, vagy a prosciutto-ról már hallottál. Azok is nyers sonkák, és erősen ajánlott őket így fogyasztani. Persze kicsit jobban kell velük vigyázni, de ha frissen fogyasztod nem lesz gond.
2019. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!