Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy gluténmentes kukinak más...

Egy gluténmentes kukinak más íze van, mint a hagyományosnak? Ha igen, milyen? (extrudált kukoricapehely)

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb "kuki" amúgy is gluténmentes, hiszen kukoricából készül. Akkor nem írhatják rá, ha az üzemben más is készül, ami gluténos, mert akkor szabály szerint rá kell kerüljön a "tartalmazHAT" címke, vagyis nem kaphat GM logót.

Illetve a fűszerezésben egyes ízfokozók jelenthetnek gondot, de ez a ritkább.


Így tehát nincs más íze, mint a simának. :)

2019. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó lenne.

Szeretem, mert olcsó, sokáig tart, eltelít, csak nagy a csomag, és vidéki buszon a többi dolog mellett nem tudok elhozni egynél többet.

De a Pingvinből házhozszállítással szoktam rendelni, 62 Ft-ért pakolok egy csomót a csomagba. :D


Köszi!


Ha még valakinek van tapasztalata, írjon!

2019. júl. 7. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

márkától függ, de van olyan, amiben több a napraforgóolaj vagy másfajta van benne, és néhányszor ez már kiütötte a kislányomat. Ha van egy bevált márka, maradj mag annál.

és ahogy írták, csak arra írhatják rá, hogy gm, ami tényleg az, a többi nyomokban tartalmazhat... attól függ, kinek mennyire kell vigyázni.

2019. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimondottan finom. Ismerem ezt a márkát. :)
2019. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én miért asszociáltam teljesen más jellegű kérdésre... :D (bocs)
2019. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D


Koszi mindenkinek!


Hat hogy irjam mahogy, hogy kuki?

2019. júl. 8. 05:49
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

nėzd meg mi van rå írva mert ha rá írtåk hogy az üzem ahol kėszült glutén tartalmu termėket is gyårt akkor nem biztos hogy glutėnmentes

ha nincs ilyen rå írva akkor glutėnmentes abszolut .

2019. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!