Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A pesto szosz miert ilyen draga?

A pesto szosz miert ilyen draga?

Figyelt kérdés
Sajnos akarhol nezem 700-900 ft alatt nem talalok es ez is csak az a kis uveges. A bolognai szoszbol van meg 500ft ert is es nagyobb kiszerelesben, de pesto szoszbol nem talaltam. Mig azt rateszem a tesztara az kb 2-3 tanyernyi tesztata eleg csak. Vmi tipp esetleg h hol lehet normalisabb aron pesto szoszt kapni BP-n?

#szósz #olasz #pesto #Pasta #peszto #fott etel #olaszteszta
2019. júl. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Fenyőmag, olivaolaj és a parmezán drága
2019. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%

A minőségi és drága alapanyagok miatt.


De majd mindjárt jön egy rakás okos, akik leírják, hogy ők 34 forintból kihozzák a 6 literes adagot.

2019. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az Aldiban van normális áron.
2019. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldit ajánlom én is, az ottani ráadásul szerintem a legjobb ízű is.
2019. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha otthon készítesz az még drágább.
2019. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én is az aldi-sat veszem, az nagyon jó, értem, nem baj, nagyon finom ez a szemét szósz :D csak 23 éves srác vagyok és nem a nagy mániám a nagykaja főzés, így ha nem szüleimnél vagyok ezt csinálom tésztával, mert ANNYIRA imádom az ízét :D

És lehet esetleg valahogy higítani ezt a szószt? nem merek próbálkozni nehogy kuka legyen belőle, de max ha valaki próbálta már azt a tippet ha megosztaná azt megköszönném :D köszi az eddigi válaszokat .

2019. júl. 19. 17:09
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szokták tejszínnel elkeverni és úgy rá a tésztára. De egy paradicsom szósznak is megdobhatja az ízét.
2019. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2019. júl. 21. 01:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tészta főzőlevéből hozzátehetsz keveset, úgy könnyebben eloszlik a tésztán és krémesebb is lesz. És valamilyen sima felületű tésztaval egyed, pl spagetti, az nem vesz fel annyit belőle mint egy redőzött fussili.

Mennyi tészta neked egy tányér, ha 2-3 evésre elég egy pesto? Nekem egy hétig elég lenne egy üveg, kb egy csapott evőkanálnyit teszek egy tányér tésztara és elég szokott lennin de én 10, max 15 deka tésztát főzök ki egyszerre.

Ja, még tejföllel vegyítve is finom!

2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát mondjuk ha te csapott kanál, én másfél nem csapott. Imádom az intenzív ízét :D

a tészta főzőleve jó ötlet,köszi

2019. júl. 22. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!