Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha elsóztam a Carbonara...

Ha elsóztam a Carbonara szószt, így tudom javítani?

Figyelt kérdés
Ha a tésztát abszolút nem sózom meg. Nagyon rossz lesz?
2019. aug. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Milyen carbonara szószt készítesz, amikor még nem fözted meg a tésztát?

A carbonara úgy készül, hogy megfözöd a tésztát, leszüröd de valamennyi tésztalevet félreteszel), a lábasba teszed a bacont, kicsit megpirítod, visszateszed a tésztát, elzárod a tüzet, ráteszed a nyers tojásokat, összekevered és kevés tésztalével higítod, majd sok frissen örölt borssal megszóva azonnan tálalod!

(NEM, sajt nem kerül rá az eredeti recept szerint. Meg külön szószt sem föznek!)

2019. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem ilyet készített, első.


Kerdezo!


Mi a recepted? Valamelyik alapanyagból tegyél bele egy picit még pluszban és jó lesz

2019. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Kevesebb szószt tegyél a tésztára, utána keverd össze, kóstold meg, ha nem túl sós. jöhet megint egy kis szósz, s így tovább. A tészta vizébe ne tegyél sót!
2019. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Tegyél bele egy valag tejfölt.
2019. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg hármasnak! Jó lett. :)
2019. aug. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!