Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet a patiszont...

Hogyan lehet a patiszont télire elrakni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szia. pont tegnap csináltam. felvágtam, bepaníroztam, és irány a mélyhűtő. ha enni szeretnénk, csak bekerül a forró olajba és kész is. nem is kell kiolvasztani előtte.
2010. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyu csak főzelekhez rak el. Ő lereszeli bele zacsiba és mehet a mélyre:)
2010. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy sz másik tök? Sztem mind1:D
2010. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem a cukkini fagyasztása érdekelne, de nem bepanírozva,hanem csak simán.
2010. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptemberben kaptam 2 cukkinit, beraktam a spájzba.

Az egyiket idén januárban, a másikat februárban ettük meg, hibátlan volt. Szerintem kár fagyasztani. A patiszon ugyanígy eláll.

2010. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cukkinit is ugyan úgy érdemes fagyasztani mint a főzőtököt. Nyersen lereszeled, vagy felaprítod és irány a mélyhűtő.
2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, a napokban olvastam valahol, hogy krémleveshez: felkarikázod és lobogó sós vízben 2 perc és mehet a fygba, ill lereszelve főzelékhez.

mihez szeretnéd?

2010. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmosni és hámozni ha kell. Főzeléknek legyalulni tésztareszelőn. Vagy, van olyan nokedli szaggatóm aminek a másik oldala mint a tökgyalu. Porciózni adagokra, és a fagyóba. Hiszen a boltba is kb így van a fagyasztott fajta..

Cukkini és amit rántani akarunk, az nem fog nagyon összeesni a felengedés után? Csak most fogok kísérletezni ezzel.

Vagy amit rántani akarok, azt forraljam 2 - 3 percig, gyors lehűtés és így kerüljön a fagyasztóba?

2012. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!