Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy egyszerű zöldborsófőzelékh...

Egy egyszerű zöldborsófőzelékhez a tükörtojás, vagy füstöltkolbász valamilyen módon (pl. főve) passzol jobban?

Figyelt kérdés
(ffi)- ezek vannak itthon - és pláne nem akarnék sok időt főzéssel tölteni...
2019. okt. 30. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma zöldbab főzeléket főztem éppen. Mi tükörtojással ettük. Szerintem a borsófőzelékhez is finom.
2019. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! - A zöldborsó főzelék csak magában (kenyérrel) is nagyon fincsi (#10 - hez csatlakozva). Tegnap mégsem jutottam a főzéshez, tömködtem magamba menet közben százaz (hideg) kajákat, de ma főzés. Közben szedtem ki a kertben sárgarépát és fehérrépát (jó sokat) - amit szintén beleteszek. Talán azért is nem jutott időm a főzésre, mert a répák mosogatása, pucolgatása is sok időt elvitt (petrezselyem berakás a fagyasztóba). Ma nagy zabálás lesz. Sőt, jön a mozgóárus, tudok még beszerezni ezt-azt...tejföl...krumpli...
2019. okt. 31. 08:51
 13/13 Numberka1 ***** válasza:
51%
Vazze, az akkor már nem is zöldborsófőzelek:) szerintem sült virslikarikákal, vagy rántott párizsival a legjobb.
2019. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!