Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kuktába jó dolog főzni?

Kuktába jó dolog főzni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki szereti, jó.
2019. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha rosszul kezeled akkor fel is robbanhat.
2019. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szerettem, el is ajándékoztam.
2019. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha megfelelően használod, akkor igen. Gyors és jó benne az étel.
2019. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyesételeket főztem benne, pl. körömpörkölt, pacal és ezzel ki is merült. De erre jó volt.
2019. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem. Anyu annak idején minden kuktában főzött szinte. Olyat is, aminek pedig meg kell adni az időt, pl. egy pörkölt (nem azt mondom, hogy kuktában nem lehet elkészíteni, de messze nem olyan az íze, mint amikor hosszabb ideig főzzük). Persze megvolt az oka rá, hajnalban kelt, bejárt dolgozni más városba, késő délután ért haza, így tudott könnyíteni, gyorsítani.

Én nem vettem kuktát, amikor a saját háztartásunkat rendeztük be, nem is szeretnék. Napi szinten főzök, bár itthonról dolgozok, nincs annyira kiszámítva az időm.

2019. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!