Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel tartósítsam a házi...

Mivel tartósítsam a házi kókusztejemet?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmit erről és ha nem iszom meg 1-2 nap alatt, akkor megromlik :c
2019. dec. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hogy csinálod? Én Vegitalban, fertőtlenített üvegbe teszem, hagyom a pulton hűlni, majd berakom a hűtőbe. Két hétig lazán bírja
2019. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, akkor az a baj, hogy én műanyag vizes palackba teszem, amit megittam. Akkor keresek egy üveg tárolót, kifertőtlenítem és abba teszem. Mivel fertőtlenítsem ki? Domestost csak nem kéne beletenni.

Én úgy szoktam, hogy felforrt vízbe teszem a kókuszreszeléket, hagyom főni utána leturmixolom és a felesleget pépet leszűröm róla.

2019. dec. 22. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ne, ne tegyél bele domestost!

Ha normál elmosogatás után forró vízben főzöd egy darabig (még hideg vízbe tedd az üveget, hogy ne repedjen el), az biztos elég, a befőzéshez is ennyi kell. De akâr ha mikróba teszed vizesen, az is elég lehet.

2019. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, igen, én is vízzel csinálom
2019. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jónevű vodkával egyszerűsítenék. :)


Fagyasztani nem lehet?

2019. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!