Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztott hekktörzset...

Fagyasztott hekktörzset szeretnék sütni paprikás lisztben. Szerintetek érdemes tejben kiolvasztani a halat, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 10:35
 1/10 anonim válasza:
48%
5 perc meleg víz alatt és kiolvad. Nézd meg alulról ki van-e pucolva rendesen mert egy kis bél néha benne marad.
2020. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem érdemes tejben, vagy egyéb folyadékban olvasztani, mert megszívja magát és fröcsögni fog sütés közben. Tedd szobahőmérsékletre és egy óra múlva dolgozhatsz vele!
2020. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Elmondhatatlanul fölösleges.
2020. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyám úgy csinálta és isteni finom volt. Na jó, azt nem tudom, hogy ebben volt-e rész a tejnek.
2020. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Tejben semmiképp ne olvaszd ki. Teljesen ellágyul, szétmállik a hús tőle. Fokhagymás tejbe az íze miatt is csak 15-20 percre.
2020. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha paprikás lisztben akarod sütni, akkor tejben-vízben semmiképp ne olvaszd. Olyan lesz, mint a ragacs sütéskor a kérge. Hagyd kiolvadni a "maga útján", az sem árt, ha papírtörlővel megtörlöd, ha felenged, mert sózáskor még így is ereszt valamennyi nedvességet.
2020. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Csak lisztben, paprikával sütés után hintsd meg.

Én fokhagymaporos kukoricalisztben szeretem.

Szólj, ha kész van! ;-)

2020. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem olvasztom tejben. Kiolvad, közben már sózom, mehet a paprikás lisztbe és a serpenyőbe. Nagyon szeretjük.
2020. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy garmadával használok el konyhai papírtörlőt, hogy a kiengedett halnak csökkentsem a vizességét.

A tejtől lehet, hogy még nedvesebb lesz.

2020. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak hagytam kiengedni utána megtöröltem papirtörlővel, beirdaltam és végül sörtésztés bundában sütöttem. Nagyon finom lett. Apám szokta rövid időre tejbe áztatni állítólag az kiveszi belőle ezt az erős "tengerízt,, De ez most így is jó lett
2020. jan. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!