Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csülkös babfőzelékbe érdemes...

Csülkös babfőzelékbe érdemes lehet-e valamennyi fehér - és sárgarépát tenni, vagy eleve rossz ötlet?

Figyelt kérdés
A receptemben nincsen benne a répák
2020. ápr. 20. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha raksz bele repat is, akkor az mar leves. Sargarepat amugy talan elbirja, de a feher szerintem nem illik a fozelekbe.
2020. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan
2020. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
A Benke Laci bácsitól (nyugodjék békében) hallottam ezt a megfogalmazást: Úgy kell bele, mint Osztyapenko lába kapcája!
2020. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a probléma, hogy szeretem a srépát (és a fehéret is)...é ezekkel is úgy vagyok, mint az erőspaprikával...kevés kivétellel mindenben el tudom képzelni (és rakok is). Sztem egy kevés srépával próbálkozom...teszek bele...de csak annyit, ami nem árt és nem is 'hasnyál'
2020. ápr. 20. 15:39
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fogalmaztam pontosan.....srépát nem teszek mindenbe...csak amibe lehet. Erőspaprikát több mindenbe teszek.
2020. ápr. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!