Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel csomagoljam be a szendvi...

Mivel csomagoljam be a szendvicsem alufólia, folpack és minizacskó helyett, ami nem olyan környezetszennyező?

Figyelt kérdés
Dobozban hordom alapból mindig a szendókat, de abban simán szétesik, még akkor is, ha csak egy picit nagyobb. Ti mivel oldjátok meg?

2020. júl. 19. 19:47
 1/8 anonim válasza:
92%
Sokféle újrahasználható csomagolóanyag van, pl. textilszalvéta vagy méhviaszos ételcsomagoló. Ha Google-ben rákeresel, rengeteg jó ötletet lehet találni.
2020. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig papírszalvétába/kéztörlőbe szoktam.
2020. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Papírszalvétába csomagolva, dobozba szállítva
2020. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%

Beírod a google keresőjébe az alábbit:


"szendvics csomagoló".


Már az első két találat, nagyon hasznos.

Én is csak ajánlani tudom.

2020. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
nem szoktam szendvicset enni, de ha ennék, megkenném a két réteget azzal amivel egyébként, összeraknám, összeragad, nem esik szét, bele egy dobozba, mellé vagy egy másikba amit közzétennék, és mielőtt eszem beletenném.
2020. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ruhaszalvétába csomagolnám, és ugy a dobozba
2020. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Az alufólia nem környezetszennyező, csak a fémhulladékba kell dobni (valahol együtt gyűjtik a műanyaggal, valahol külön, utána kell olvasni a hulladékkezelő honlapján).
2020. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Amuanyag zacsko a legkonnyebben helyettesitheto, barmivel. Doboz, textil zsak, vaszon taska..
2020. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!