Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gázsütő éget, megoldás?

Gázsütő éget, megoldás?

Figyelt kérdés

Nehezen tapasztalom ki,ha letekerem akkor lassan süt, ha fel éget, ha közepesen akkor is lassan és éget.

3fokozat van.

Hausmeister marka.

Cserepet hova tegyem? Panel lakás.

Cserepet alulra? Ahol ég a tűz? vagy?

Köszi :)



2019. dec. 18. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy lapos tepsi van hozzájuk altalaban , azt homorítva tedd alulra próbaként .
2019. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cserepet legalulra kell tenni, nekem bevált (bár más típusú a tűzhelyem, a problémám ugyanez volt).
2019. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem speciel semmi nem vált be, csak az, hogy lecseréltem villanysütő+fölül gázra, miután háromféle gázsütővel is idegbajt kaptam.
2019. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cserepet legalul ra végig

Nekem bevált pedig nagyon pocsék ezer éves gázom van.

2019. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem használok gázt, de egyszer a szerelő barátom mondta, hogy amit tepsiként adnak a tűzhelyhez, az valójában nem tepsi, hanem valami láng elosztó, vagy láng terelő. Valami ilyesmit említett. Tehát azt mindenképp be kell tenni és azon felül még azt a tepsit is, amiben az étel készül.
2020. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!