Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy szoktatok kibabrálni a...

Hogy szoktatok kibabrálni a barátaitokkal ismerősötökkel, ha főztök?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden vicces kib.szás, amivel jól besz.pathatnám őket. Pl. túl csípős, hashajtós stb.

#étel #sziíatás #csak keményen
2020. júl. 28. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Hát én nem pocsékolom azt kaját amihez én vásárolok és én készítek el ilyen hülyeségekre 🤷
2020. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Semmi ilyesmi nem jutott eszembe soha... Ennek mi ertelme? :D Mondjuk ha 12 eves vagy aki most fedezte fel a prank videok vilagat, meg esetleg megertem, hogy most viccesnek tunik az ilyesmi.
2020. júl. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Kaja pazarlás tények nem vicces.

De az orosz rulett pizza / fánk nem rossz poén.

Főleg, hogy nekem a 1.5 milliós Scoville még tűrhető.

De inkább legyen egy kaja kidobva, mint az, hogy egészség károsodást szenvedjen valaki a túl erőstől, vagy mástól.


Melóban volt, hogy lopták a kajákat rendszeresen. Abba ugye törvénytelen káros anyagot rakni. Node a hashajtó + altató kombó úgy, hogy fel volt tüntetve a csomagoláson, hogy orvosi receptre kapható táplálék kiegészítőket tartalmaz, aminek mellékhatása a gyors fáradság és hatékony béltisztítás.... (Magyarországon nem lehet ugye megvédeni eléggé magad a tolvajok egészsége érdekében), na az, aki azt elvitte a 3 ada altató egy 5 adag hashajtóval nem tudom, hogy alva fosta össze magát vagy fosás közben aludt el.

2020. júl. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok olyan dolog van, amivel olyan kölcsönhatásban vagyunk, mint az étel. A levegő, amit belélegzel, a víz amit megiszol, az étel, amit megeszel.

Ebből épül fel a szervezet, ezért mondják, hogy az vagy, amit megeszel.


Ezért ez egy fontos dolog, nem mindegy mit eszik az ember, és ha nem magának készíti el valaki az ételt, az egy erős bizalmat feltételez a készítő felé!

Ilyen az embernek gyerekkorában pl az anyja, később a családja, étteremben egy szakács, vagy a te esetedben, a barátok, már amennyiben valóban, jó barátok.


Ezzel a bizalommal visszaélni az én szememben (szakácsként mondom) elképesztő mértékű bunkóság.

Lehet, hogy a szakmám miatt kicsit jobban elfogult vagyok ilyen téren, de ha ezt velem valaki megcsinálná, onnantól soha semmiféle bizalmam nem lenne felé, sőt ezt a barátságot (vagy annak hazudott valamit) is erősen átértékelném!

Hacsak nem valami komolyabb "tréfa" áldozata lennék, pl az említett altató+hashajtó kombó, vagy akár magában egy erősebb hashajtó.

Ebben az esetben nyilván nem "mérlegelgetnék" mert ez már messze nem az a szint. Szimplán úgy szétb@sznám az illető fejét, hogy az orrán fújná a vért.

2020. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 qkker1 ***** válasza:
93%
Leginkább úgy, hogy próbálok olyan jót főzni, amivel degeszre zabálják magukat, még az is , aki fogyózik /bár ilyen nem igazán van a barátaim között/!
2020. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
A hashajtó proli és ízléstelen. Én például az ő tudtukkal szoktam készíteni pizzás faltkákat és az egyiket meghintem egy kis Carolina Reaper örleménnyel. Nem élj vissza a barátaid bizalmával.
2020. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, fel sem merült még bennem. Nagyon büszke vagyok a főztömre és szeretném ha mindenkinek akit megkínálok vele örömet okozna.
2020. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem megvendégelni a barátaim és külön szeretem, ha mindenkinek ízlik a főztöm és mindenki elégedetten áll fel az asztaltól. Én szeretem a barátaim, nem akarom őket ilyen alja "viccekkel" traktálni.
2020. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, szeretném ha a vendégem élvezné az ételt, és szeretném ha nem kéne egész adag kajákat elpazarolni ilyen marhaságok miatt.
2020. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem mindenki kedveli a barátait. Én egyenesen utálom őket(természetes szerrintem) Aljas húzásokat kérnék mikkel lehet lehetne őket szo.patni?? Ha nem gyóccer akkor pl. ragasztót kenni a székre valami hatásos????
2020. júl. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!