Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel mossam át a filteres...

Mivel mossam át a filteres kávéfőzőmet, hogy ne legyen műanyag ízű a kávé/tea?

Figyelt kérdés
Tömény ecettel próbáltam már átfőzni, sajnos nem hozott eredményt.

2020. aug. 12. 21:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Hm.. ez új nekem. Mas is erzi ezt az izt vagy csak te? Mennyi kavet foztel at rajta? Miben tarolod a kavet? Az ecet 20%os volt?

Egyebkent mast nem tudok irni. Ott valami gubanc van valamivel ha ecet utan igy erzed,azertkerdeztem ezeket

2020. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd at! Dobd ki es vegyel egy kotyogot :)
2020. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Híg a kávé, azért érzel műanyag izt.
2020. aug. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1es vagyok. Egyebkent plussz 1 szavazat a kotyogosra! Mi is használtunk ilyen 30e ft körüli gepet. Meg se kozeliti a kotyogost. Persze azert nem mondom, hogy dobd ki a geped, mert draga kütyük, de ha egyszer ujat vennél, fontold azert meg ;)

Amugy valoban hig kave is iztelen, azzel is egyet ertek.

2020. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20%-os ecettel főztem át, utána kipróbáltam, hogy csak sima vizet főzök át rajta. A víznek műanyag szaga és íze volt. Kávét, teát is főztem már rajta, de azokon is éreztem.

Direkt azért vettem ezt, hogy a kotyogóst kiváltsa.

2020. aug. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!