Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A héjától megpucolt narancs,...

A héjától megpucolt narancs, szétszedve, eláll 24 órát a hűtőben? Műanyag tálkában, lefedve.

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a felülete megszárad.
2019. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy narancs héjatlanítása kb. egy perc. Szabad megkérdezni, hogy miért szükséges egy nappal korábban ezt elvégezni? Előtte körmöshöz mégy? Esetleg béna vagy és más fogja helyetted megpucolni?
2019. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es,nem megyek körmöshöz,férfi vagyok.Már elkészítettem,holnap megeszem.Hidegen szeretem.
2019. okt. 30. 20:17
 4/6 grafno ***** válasza:
100%
Héjával is eláll a hűtőben 24 órát.
2019. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a megpucolt narancs pár óra után szinte ehetetlenül száraznak, undorítónak hat, főleg ha gerezdekre van szedve, mert kegyetlenül kiszárad (persze függ a páratartalomtól, stb.). Én is héjastól tenném a hűtőbe.
2019. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eláll, de gusztustalan lesz.

Én se értem, miért ne lehetne héjastul berakni a hűtőbe....

2019. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!