Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lasagne paradicsomszosz...

Lasagne paradicsomszosz nelkul? Kisfiam erzekeny a paradicsomra. Esetleg valamivel helyettesiteni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet
2020. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Szerintem működhet, ha pörköltként készíted el a darált húsos ragut és besamel mártással együtt rétegezed.
2020. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A sütőedény egyik végében levő részre nem öntesz paradicsomot, az lesz a fiad adagja.

Arra a részre esetleg egy külön készített sajtmártást öntesz.

Ha a színe miatt szeretnél mégis valami pirosat, a kápia paprika héja nélkül turmixolva adná vissza talán azt a színt. De ez már egy egészen vad gondolat, nem biztos, hogy magamnak megcsinálnám.

2020. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van spenótos lasagna is, amit besamel mártással vagy tejszínes szósszal szokás készíteni.
2020. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A #2 jól mondja.
2020. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjük a "fehér" lasagne-t, ami besamellel, gombával és lepirított darálthússal készül.
2020. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, koszonom a valaszokat ❤️
2020. okt. 4. 17:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olasz étteremben dolgozom, a szakács is olasz.


Két féle lasagne van a memün, az egyik a klasszikus, a másikban meg bechamel van, gorgonzolla, porchini gomba, darált dió és mozzarella. A tetejére dió, zsemlemorzsa, petrezselyem, mozzarella.


Kóstoltam, isteni.


Szóval lehet, és még valamennyire autentikus is.


Mondjuk ha a gyerek 12 év alatti, vagy csak hétköznapra készül, sima gomba és valami egyszerűbb sajt is tökre elég lesz.

2020. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk tejfel, mustár, pirosparika egyvelegét használom .
2020. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon edesek vagytok, ez mind jo otlet : )

Mozzarellat tudom, hogy finom de nem tudom, hogy hasznaljak, kiprobalom majd a lasagnera is : )

2020. okt. 4. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!