Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen gyümölcsöket, zöldségek...

Milyen gyümölcsöket, zöldségeket lehet beletenni egy átlagos teljesítményű turmixgépbe?

Figyelt kérdés

Korábban sose volt turmixgépem, így nem tudom, mit lehet beletenni. Kipróbáltam pl. almát és répát (mindent relatíve apróra vágtam), viszont elég undorító lett annak ellenére is, hogy elég sok folyadékot adtam hozzá.

Próbáltam neten keresgélni, de igazából nem nagyon találtam hasznos oldalakat a témában. Inkább csak olyanokat találtam, hogy mit ne tegyek bele, de azok meg olyan egyértelműek, hogy nem nagy segítség.



2020. nov. 4. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden turmixba rakunk banánt és mandulatejet, ettől már jó állaga lesz. Aztán ezen kívül igény szerint pirosgyümölcsöket, almát, körtét, kivit, mangót meg barackot próbáltunk eddig, mindig jó lett.
2020. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Banánt, mirelit vegyes gyümölcsöt, epret, málnát, meggyet, áfonyát, narancsot, mandarint, stb.
2020. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mirelit gyümölccsel vigyázz, én elég fagyottan tettem be az átlagos gépembe, és a kések elgörbültek egy picit.
2020. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell venni előre a mélyből, nagyon gyorsan felpuhulnak, bár egy jobb turmixgép még a jégkockát is simán bírja.
2020. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Mindent bele lehet tenni.

Lehet higitani, vízzel ha kell.

Lehet leszűrni, ha magos.


Az hogy neked nem.tetszik a színe vagy az íze...


Sőt minden zöldséget is bele lehet tenni.

Azt is higitani kell, lehet.


Spenót, saláta, karalábé, mindegy mit.

2020. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!