Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Próbáltál már italport ételfes...

Próbáltál már italport ételfesték alternatívaként használni?

Figyelt kérdés
Sajnos későre hagytam a bevásárlást, a szülinap 3án lesz és nincs ételfesték a fellelhető boltokban. Aki próbált már italport ilyen célra, mik a tapasztalatok? Vajkrémmel keverném díszítéshez, tehát nem az egész torta lesz színes
2020. dec. 29. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

10-esnek:


Oké, erre én nem gondoltam. De ha valaki, akár minimális kérdezés nélkül végigballag egy hasonló (nem feltétlenül penny) bolton, akkor valahol a sütős cuccok környékén megtalálja az aromákat. (És állítom: ha félóránál többet molyol, kijön a kameraszobából az áruházi detektív. Ha őt kérdezi, akkor tutira megtalálja az ételfestéket/aromákat.

2020. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!