Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az afrikai harcsafilé sütés...

Az afrikai harcsafilé sütés után is véres maradt, tippek ellene?

Figyelt kérdés
Serpenyőben, olívaolajon sütöttem, nem számoltam, oldalanként hány percig, de elég sokáig. Sütés előtt természetesen megmostam, mégis tiszta véres volt akkor is, mikor már elvileg megsült.

2021. febr. 22. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Akkor az még nyers...
2021. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Alacsonyabb höfokon sokkal tovább sütni (máskor?)
2021. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy véres? El sem tudom képzelni, egy hal hogy maradhat véres, le tudnád fotózni?

Serpenyőben sütötted? Mennyire volt forró a serpenyő? Mekkora fokozaton?

2021. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár elég sokáig sütötted, de mégsem elég ideig. A hal sütése során az időtartam csak az egyik tényező, számít még sok minden más is (zsiradék mennyisége, halszelet vastagsága, sütés hőmérséklete, stb.). Legközelebb talán vékonyabbra szeljed, akkor hamarabb átsül.
2021. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma nagymamám felajánlotta, hogy megcsinálja a többit, és nagyon finom lett. Mondjuk szerintem ő rengeteg olajat használt, amit én nem igazán pártolok, de szerencsére nem voltam jelen, mikor történt. Ja meg beáztatta előtte :D Ez van, ő a profi. Remélem, én is megtanulok majd így sütni halat, mint ő. :)
2021. febr. 22. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Velem is fordult már elő, hogy amit sütöttem (lazac, csirkecomb) nem sült át teljesen. Amit ezután gyoran tettem az nem túl elegáns, biztos nem is a legjobb megoldás, de gyors és célravezető, nekem legalábbis bevált: 1 percre bedobtam a mikróba, majd jóízűen megettem.
2021. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!