Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lefagyasztott kenyér valóban...

Lefagyasztott kenyér valóban olyan lesz kiolvasztás után, mintha friss lenne?

Figyelt kérdés
Csak simán ki kell olvasztani, vagy sütőbe kell tenni?
2021. márc. 27. 22:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
52%
Rendszeresen fagyasztunk kenyeret, kiolvadtan olyan mint a friss, de másnap már nem olyan jó. Mikrózhatod is, de én csak pár szeletet szoktam, mert az kihülve nagyon rossz,ja és olvasztó fokozaton csináld,ne melegítőn.
2021. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
48%
be kell rakni a sütőbe, langyosra. Kiolvad, rá lehet hazudni, hogy hűdeolyan, de nem, nem olyan. Ha akkor azonnal megzabálod akkor még olyan, másnap már nem.
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Hiába pontoztok le ,amiért azt írtam a kenyértől függ . Mi többfélét veszünk betegség miatt ,és a gluténmentes egyszerűen gáz olvasztás után ,szétesik,morzsálódik ,rossz . Egyáltalán nem olyan ,mint a friss.
2021. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ, mióta van lefagyasztva. Pl ha 2 nap múlva veszed ki akkor tényleg olyan, de amikor pl egy 2 heteset kiveszek az már szárazra szárad
2021. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
73%
Aki szerint olyan, mint a friss, az még nem evett friss kenyeret.
2021. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
58%
Meg kenyeret se, csak kenyérnek mondott izét.
2021. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
33%

Lemerem fogadni, hogy akik azt allitjak nem olyan, mint a friss, eletuknem nem probaltak meg fagyasztani.

Egy sima normal kenyer, szobahomersekleten kiolvasztva (a legjobb a szeletelt, mert annak tenyleg nem kell sok ido) HAJSZAL pontosan olyan mint a friss.

2021. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Eleve szeletelve kell elrakni, de több zacskóba, vagy könnyen megszívod, mert össze fog fagyni és nem fog szeleteknél csak úgy szétesni. Persze az okostojásoknak mindig szétjön. És azért is külön zacskózd, mert nem fog az összes 1 kiló kelleni, csak pár szelet. Ezt csak vészhelyzet esetére érdemes betárazni, értelmesebb dolgot kell a mélyhűtőben tatani, kenyérből pedig annyit venni amennyi elfogy.
2021. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jó, én sütőben szoktam picit rápirítani (épphogy) és nyami. :)
2021. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%
13-as, nem tudom, ti milyen gm kenyeret vesztek, de nekem kiolvasztás után is tök korrekt, nem szétesős :)
2021. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!