Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lefagyasztott kenyér valóban...

Lefagyasztott kenyér valóban olyan lesz kiolvasztás után, mintha friss lenne?

Figyelt kérdés
Csak simán ki kell olvasztani, vagy sütőbe kell tenni?
2021. márc. 27. 22:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt. De ha minden szarra rámondják, hogy kenyér... akkor ugyan úgy rá lehet mondani, hogy kiolvadás után is ugyan olyan... Fenét.
2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
31%
Most miért vagyok lepontozva?
2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
63%
Most azért, mert megkérdezted.
2021. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz olyan. Olyan lesz, mint egy másnapos kenyér, kb. De olyan, mint a friss már csak azért sem lehet, mert eleve nem frissen fagyasztod.
2021. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%
#24, jól sejtem, hogy soha nem fagyasztottál le kenyeret? Én szelelelve fagyasztom, szobahőmérsékleten 15 perc alatt kienged, és pontosan olyan az íze, állaga, mint amikor bezacskóztam. Nem, mintha most vettem volna ki a sütőből, hanem mintha most hoztam volna haza a boltból, épp ugyanolyan.
2021. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
31%
25, ja, csakhogy eleve nem frissen zacskózod. Egy reggel sütött kenyér, ha délután veszed meg, már nem olyan, mint délelőtt volt. De idén, te lefagyasztod, és hopp, jobb lesz, mint fagyasztás előtt.
2021. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%
#26, ironizálhatsz, hogy "..és hopp, jobb lesz, mint fagyasztás előtt.", de ez nem igaz, és senki nem is állított ilyet, csak azt, hogy a szelet kenyér pont olyan kiengedve, mint fagyasztás előtt volt. Ha nem hiszed, próbáld ki egy szelet kenyérrel, és meglátod magad is!
2021. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
59%
nem arról volt szó, hogy olyan lesz, mint fagyasztás előtt, hanem arról, hogy olyan, mint a friss.
2021. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
52%
#28, nyilvánvalóan jól értetted a kérdést, a Kérdező teljesen el van tájolva, és arra kérdezett rá, hogy ha a száraz kenyeret lefagyasztja, akkor utána olyan lesz-e, mint a friss? Ja, hogy csak te próbálod félreértelmezni, mert már megint olyanhoz kommenteltél hozzá, amihez egyébként lövésed sincs!
2021. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
44%

Nincs szó száraz kenyérről. Vesz a bótban egy vadi újat, lehetőleg szeleteltet és azon nyomban be is hajítja a mélyhűtőbe.


Ezzel az a gond, hogy nem tudja majd szétszedni. :) A kenyér ára a hűtés költségével szépen megugrik, és addig se tud majd más értelmes, tényleg lefagyasztandót a hűtőbe tenni a kenyér helyett.

2021. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!