Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kell az abált-szalonna lébe,...

Kell az abált-szalonna lébe, babérlevelet is tenni?

Figyelt kérdés
Császárszalonnából szeretnék paprikás abált-szalonnát főzni. Milyen fűszereket tegyek még az abállébe, a vöröshagymán, fokhagymán, són,borson kívül?

#abált, szalonna
2021. máj. 20. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése szerintem....
2021. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megszokásból szoktam tenni, de ha nem teszel bele, az sem jelent semmit, ugyanolyan lesz.
2021. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL, de jó bele szerintem
2021. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a főzés az olyan, hogy lehet, hogy valamibe KELL valami, de ha nem szereti az ember, akkor nem teszi bele.

Most lehet, hogy többen elszörnyednek, de én pl. nem tudom megenni, ha oregánóval készül a spagettiszósz. Szóval azt gond nélkül kihagyom belőle.

Amiket írtál fűszereket, az tökéletes az abált szalonnához.

Mondjuk nálunk a vöröshagyma nem volt szokás, ha éppen azt csináltunk, de ahány ház, annyi szokás és ízlés.

Ha legközelebb csinálok, ki fogom próbálni a vöröshagymát is, el biztos nem rontja.:)

2021. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Borokabogyo vagy szerecsendio vagy baberlevel vagy szemesbors vagy komenymag is mehet bele (ki milyen izt szeret) ... meg persze rengeteg fokhagyma.
2021. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én szoktam bele tenni. Más nem is kell bele.
2021. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!