Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Le lehet fagyasztani a kész...

Le lehet fagyasztani a kész kocsonyát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Azta, mekkora ötlet a kocsonya fagyi, ebből még valaki meggazdagszik! 😃


Igen.

2021. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többet csináltam és nem fog elfogyni, kínomban gondoltam erre. Köszönöm a válaszodat. 😊
2021. máj. 23. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Simán lefagyaszthatod! Ha kiolvadás után nem őrzi meg a kocsonyásságát, levesnek még jó lesz!
2021. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de úgy tudom, le lehet fagyasztani. Viszont amikor kiveszed a fagyasztóból, fel kell melegíteni/olvasztani és megvárni, amíg újra dermed. Úgy nem lesz jeges, olyan lesz, mintha most készült volna.
2021. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta rendszeresen fagyasztom, mert egy tányérnyit nem lehet fözni, több meg nem fogy egyszerre.

Tökéletesen müködik, ha lassan, hütöben olvad fel, akkor általában jó lesz. Néha kiolvasztás után elveszti az állagát, ilyenkor megmelegítem, és újra dermesztem, így olyan, mint frissen.

2021. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!