Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Befőttesgumival volt összefogv...

Befőttesgumival volt összefogva a kapor, lehet gond?

Figyelt kérdés
Lehet bugyuta kérdés de gyerekek is esznek a főzelékből ezért csak megkérdezem😅 Ma tökfőzeléket csináltam, és a kapor amit a főzelékbe tettem össze volt kötözve, én telefonáltam közben, de úgy láttam, hogy fehér cérnával van összekötve, a végén amikor kiszedtem a kaporcsokrot a kajából akkor vettem észre, hogy fehér befőttesgumi🤭🤫 mit gondoltok lehet így bajunk tőle, főleg a gyerekekre gondolok (2 és 5 évesek)?
2021. júl. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz
2021. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajotok sem lesz töle.


De azért, amíg fözöl, addig letehetnéd a telefont, mert máskor lehet komolyabb gond is belöle!

2021. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Én a tökfőzelékből nem szoktam kivenni a kaprot! Jó sokat és apróra vágva főzöm bele - az adja az igazi ízét és színét. :)
2021. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!