Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A panírozàsnak van egyszerűbb...

A panírozàsnak van egyszerűbb módszere?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 07:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Én dobozban rázom (nekem ikeás üveg van).

És nyilván az nem fogja érteni ezt a kérdést, akinek nincs baja a panírozással. Én utálom. Pepecselős, koszos, lassú.


#9 A lezárt doboz mit fog összemocskolni? Ne viccelj már.

2021. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Tudom hogy ez nem feltétlenül válasz a kérdésre, de van egy megoldás: amit csak lehet, azt készen bepanírozva vásárolni. Pl fagyasztva.

Én is gyűlölök panírozni, szerintem nagy macera, sok idő, sok kosz, sok mosogatnivaló. Úgyhogy nálunk alap-készlet része a fagyasztott panírozott kaja. Így fél óra alatt az asztalon van az ebéd, és nincs is kosz.

2021. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
12-es: ezzel csak annyi a gond, hogy tele van egy csomó mindennel, tartósítószer, stabilizátor, ízfokozó, meg egyebek, amik hosszú távon károsak az egészségedre. Ennek ellenére úgy teszel, ahogy akarsz, csak nem vagyok biztos benne, hogy erröl tudsz!
2021. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Ez nyilván a konkrét terméktől függ, amiket én veszek azokban nincs ilyesmi. (Eleve így emlékeztem, de most megnéztem, a biztonság kedvéért.)

2021. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

Elhiszem amit mondasz, de nekem a készrepanírozott cuccok után mindig megfájdul a gyomrom, a házitól meg nem. Nem tudom mivel csinálják, az állaga sem olyan mint a házinak, hanem vastag, kemény páncél.

(Nem a 13-as vagyok)

2021. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as vagyok. Ha neked megfelel, az rendben, és ha találsz valahol olyan félkész panírozott termékeket, amik ezektöl mentesek, akkor szerencséd van. De az jó, ha meg szoktad nétni, miben mi van, ez fontos szerintem.

Tényleg nem kötözködni akartam, csak figyelmeztetni téged - ezek szerint neked nincs erre szükséged - meg másokat, akik nem gondolnak ilyesmire.

2021. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!