Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Flexibilis hajlítható konyhai...

Flexibilis hajlítható konyhai csap valóban nagyon praktikus?

Figyelt kérdés
Biztosan jó lehet, de nincs belőle olyan nagy választék küllemben, jobban tetszenek a fixek... Egyszerűen nem bírok dönteni mondjak le a flexibilisről vagy ne...
2021. okt. 11. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én imádom, Ferro Zumbát vettünk és sokkal könnyebb mosogatni, főleg ha meg van pakolva a mosogatónk (ami amúgy is kicsit). Plusz vettünk rá egy fejet, ami szórja a vizet, könnyebb öblíteni.
2021. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pont a Ferro Zumba II-t néztem (ezen eleve rajta van a zuhanyfej) és elvileg képekkel ellentétben ugyanolyan hosszú a simának is meg ennek is a flexibilis csöve.

Nektek milyen színben van?

2021. okt. 11. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van, a sima. Nagyon praktikus a kis mosogatótálcához, mert ha van benne egy edény, vagy nagyobb mosatlan, ki tudod hajtani, hogy vizet tölts magadnak, nem kell döntögetni a poharat, illetve mosogatásnál is több hely van a kezeidnek és a tárgyaknak, mivel jó magasan van a csap.
2021. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ha nem flexit választok végül abból is ilyen magasabb fajtákat nézek. Sőt van kihúzható zuhanyfejes is, ami végülis a fix és flexi kombinálva...

Ha valamelyikőtöknek esetleg bézs színben van, akkor kérhetnék egy színazonos fotót? Köszönöm szépen!

2021. okt. 11. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fekete van. Erősen gondolkoztam a kihúzható zuhanyfejes megoldáson, de elég sok negatívumot olvastam róla, hogy hamar tönkremegy, illetve elég rondán néztek ki. Igazából a flexibilis fejjel mindent meg tudok csinálni amit kihúzhatóval csinálnék.
2021. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig el nem törik ha kínai vacak addig igen...
2021. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima magas, de fix sosem lesz olyan sokoldalú, mint a mozdítható.

A kiszedhető pedig nagyon praktikus túl méretes dolgokhoz, de az esetek >95%-ban nincs rá szükség, illetve akkor gyakorlatilag fél kézzel tudsz csak mosogatni, ha azt kiszeded.

2021. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek!:)
2021. okt. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!